Board Of Trustees

Board Of Trustees

Upcoming Board Meetings

Board Members

KAYLA FLEGAL

PRESIDENT

Appointed by: County Council
Term Expires: December 31st, 2025

SHANNON GREEN

SECRETARY

Appointed by: Greencastle School Corporation
Term Expires: June 30, 2027

BARBARA BOESE

MEMBER

Appointed by: County Council
Term Expires: May 30, 2024

DAKOTA LANHAM

MEMBER

Appointed by: County School Corporations
Term Expires: June 30, 2025

KRISTIN McCLELLAN

VICE PRESIDENT

Appointed by: County Commissioners
Term Expires: August 3, 2024

JANE HAZELTON

TREASURER

Appointed by: Employee
Term Expires: January 31, 2025

JAMIE NEES

MEMBER

Appointed by: Greencastle School Corporation
Term Expires: July 1, 2026

ALAN ZERKEL

MEMBER

Appointed by: County Commissioners
Term Expires: January 30, 2025

Skip to content